Nowa, dedykowana strona: Play Rozwiązania dla Biznesu

Udostępnij

Doskonale wiemy, że firmy i instytucje do sprawnego funkcjonowania wymagają dedykowanych rozwiązań, uszytych na miarę niczym dobry garnitur. Chcąc zaoferować kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne i IT połączyliśmy wiedzę i doświadczenie firm, które dołączyły do Grupy Play – UPC Polska i 3S. Grupa Play jest częścią francuskiej Grupy iliad, jednej z największych grup telekomunikacyjnych w Europie.

Od dawna współpracujemy z sektorem biznesowym i instytucjami odpowiadając na ich potrzeby. Pozwoliło nam to na przygotowanie oferty solidnych, sprawdzonych usług, które stale rozwijamy i ulepszamy. Chcąc ułatwić dostęp do nich zdecydowaliśmy się utworzyć dedykowaną, nową stronę Play Rozwiązania dla Biznesu. Już dziś zapraszamy na www.play.pl/duze-firmy

Play Rozwiązania dla Biznesu

Jakie mamy zasoby?

  • ponad 11 000 stacji bazowych
  • sieć światłowodów w całym kraju
  • własne Network Operation Center monitorujące stan sieci 24/7/365
  • 6 centrów danych zlokalizowanych w różnych miastach w Polsce

Nasze Rozwiązania dla Biznesu:

  • Telefonia i komunikacja – najdynamiczniej rosnąca sieć komórkowa z ponad 11 000 z stacjami bazowymi, dla jeszcze lepszego zasięgu, aby firma i jej pracownicy mogli efektywnie komunikować się między sobą oraz z klientami. Budujemy rozwiązania z szeregu komponentów – od prostych usług telefonii IP, przez centrale wirtualne, urządzenia i oprogramowanie do tele i wideokonferencji, po zaawansowane narzędzia dla call center. Nieodzowną częścią naszych rozwiązań są nowoczesne telefony, urządzenia do wideokonferencji i akcesoria, które wprowadzają nową jakość do firmowej komunikacji.
  • Dostęp do internetu – własna sieć światłowodowa dedykowana biznesowi oraz w oparciu o sieć partnerów, pozwalająca dobrać usługę skrojoną na miarę potrzeb biznesu. W ramach usługi klient może otrzymać symetryczne łącze światłowodowe z gwarancją pasma oraz nielimitowanym transferem danych; publiczne stałe adresy IPv4 lub IPv6; opcjonalnie TURBO!doładowanie, czyli możliwość bezpłatnego przyśpieszania łącza do maksymalnej przepustowości.
  • Chmura i centra danych – najwyższej klasy, własne ośrodki data center w Polsce, pozwalające świadczyć usługi kolokacyjne oraz pełen zakres usług w oparciu o chmurę obliczeniową, który umożliwia zbudowanie własnego systemu IT. Dostępny jest szeroki zakres usług, takich jak wirtualne centrum danych, backup i replikacja czy storage. Za właściwe połączenie wybranych komponentów odpowiada zespół inżynierów o wysokich kompetencjach, współpracujący z czołowymi dostawcami sprzętu i oprogramowania m.in. Microsoft, VMware, Veeam.
  • Transmisja danych (SD-WAN, Transmisja Ethernet, Transmisja IP, Dzierżawa włókien/LAMBDA DWDM, LAN/WLAN) – projektowanie i realizacja połączeń sieciowych dla firm jedno- i wielooddziałowych. Usługa transmisji danych umożliwia firmom połączenie dowolnej liczby lokalizacji i utworzenia z nich własnej sieci wewnętrznej.
  • Telewizja dla biznesu – dla obiektów hotelarskich, pensjonatów i uzdrowisk oraz innych firm. Dostęp do ponad 120 kanałów TV: informacyjnych, sportowych, filmowych, popularnonaukowych oraz premium (np. HBO, CANAL+, ELEVEN SPORTS), a także obcojęzycznych (usługa zawiera już opłaty dla nadawców za możliwość retransmisji programów w pokojach hotelowych), dostosowanie rozwiązania do technologii wykorzystywanej przez klienta, kompleksowe zarządzanie usługą i urządzeniami, w tym możliwość dostarczenia i instalacji odbiorników telewizyjnych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony Play Rozwiązania dla Biznesu, gdzie znajdziecie więcej informacji

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości