Kanały Grupy Kino Polska teraz w telewizji Play

Udostępnij

W styczniu  w naszej ofercie pojawi się aż dziewięć nowych kanałów, w tym pięć z pakietu FilmBox, filmowy kanał Kino TV, jak również dokumentalny DocuBox HD, sportowy FightBox HD oraz nadający w jakości 4K FunBox UHD. Od dziś wszystkie te kanały dostępne są promocyjnie w ramach okna otwartego do 9 stycznia.

Kanały Grupy Kino Polska to przede wszystkim popularne i lubiane treści telewizyjne. FilmBox to dobrze znana marka, która oferuje pięć kanałów filmowych: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Action i FilmBox Arthouse. Kanały FilmBox są propozycją doskonałej rozrywki dla szerokiego grona widzów.

Ale to nie wszystko! Nasi klienci będą mogli również oglądać znane filmy i seriale na kanale Kino TV. Miłośników dokumentów z pewnością ucieszy oferta kanału DocuBox HD, a fanów sportu FightBox HD – unikalny na polskim rynku kanał sportowy, poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. Z kolei FunBox UHD to jeden z nielicznych dostępnych w Polsce kanałów, który nadaje w jakości Ultra HD (4K). Pozwala on odkryć widzom zapierające dech w piersiach miejsca, spotkać niezwykłych ludzi i uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych.

Z początkiem stycznia kanały Grupy Kino Polska znajdziecie w pakietach:

 • Kino TV – dostępny w pakiecie kanałów Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium.
 • DocuBox HD – dostępny w pakiecie Dokumenty w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium.
 • FightBox HD – dostępny w pakiecie Sport w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium.
 • FunBox UHD – dostępny w pakiecie Lifestyle w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium.
 • Kanały pakietu FilmBox – dostępne w pakiecie FilmBox.

Dodatkowe informacje na temat ofert telewizji Play wraz z możliwością zakupu są dostępne w salonach sprzedaży, przez telefon pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

Zobacz więcej

14 KOMENTARZE

 1. Mi tam działa internet. Tv w domu poza domem, w kampeze,a wam to nigdy nic niedziała telefony wam niedzwonia bo nikt dowal niechce dzwonić.i fajnie jest :))))

 2. Cena dla stałych klientów i z innymi usługami Play powinna być mniejsza niż ta proponowana.
  80 zł Telewizja pełny pakiet z Eleven Sport + 300 Mb internet.

  • Mamy wrażenie, że nasze oferty są atrakcyjnie wycenione. Na niektóre elementy ceny pakietu nie mamy wpływu, podyktowane są przez nadawców treści.

 3. Witam, mam pytanie posiadam play box 2 ” ten okrągły ” czy też macie problem z wolnym przełączaniem kanałów na dekoderze i średnio raz na 3 dni zawias gdzie trzeba go resetować na zasadzie wyłączenia z prądu?
  Pozdrawiam !

  • Polecam sprawdzać najpierw opis kanałów i wybierać ten, który wydaje się interesujący (niż skakać po każdym) – a zamiast wyłączania z prądu można też uruchomić go ponownie dłużej przytrzymując przycisk wyłączenia na pilocie.

   • Miałem już nie jeden dekoder różnych operatorów i nigdy nie miałem takiego problemu z wolnym przełączaniem kanałów a opcja sprawdzania spisów kanałów jest raczej słaba. Urządzenie samo w sobie pracuje dobrze lecz aplikacja do obsługi telewizji jest do dopracowania w wierzę że się uda zrobić to dobrze.

    • To specyfika telewizji przez internet – stream musi się załadować, co trwa sekundę czy dwie. Zamiast „zappingu” warto przykładać wagę do oglądanych treści, co jest tylko kwestią przyzwyczajeń. Jeśli dasz szansę i spróbujesz to po tygodniu nie będziesz tego zauważał 😉

     • Oczywiście, przyzwyczajenia można zmienić.. ale działanie można poprawić że kanały nie zawieszały się a samo przełączanie było szybsze 👍 Pytanie ostatnie czy będzie powiększona ilość nagrywanych kanałów ? W obecnej chwili jest ich bardzo mało

      • To tak jak mówię – telewizja internetowa działa trochę inaczej, niż „kablówka”. Strumienie wideo nie są odtwarzane „jednocześnie”, a odtwarzanie uruchamia się dopiero po wybraniu odpowiedniego kanału. Tak samo jak sekundę czy dwie trwa uruchomienie odtwarzania filmu na YouTube. Odtwarzanie jednocześnie 182 kanałów wpłynęłoby na 1) obciążenie dekodera (procesor musi przetwarzać więcej zadań) 2) zużycie danych 3) co za tym idzie – zużycie prądu. Nasze rozwiązanie zapewnia tak szybkie rozpoczęcie odtwarzania danego kanału jak to możliwe :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości