Nowy pakiet #GIGACZAD i nawet 5000 GB przez rok w ofertach na kartę Virgin Mobile

Udostępnij

Mimo aury za oknem ostatni czas jest bardzo gorący dla Virgin Mobile 🔥  Dla przypomnienia:

a teraz przyszedł jeszcze czas na nowości i promocje ofertowe! 💪

#GIGACZAD

Przygotowaliśmy nowy pakiet! #GIGACZAD to naprawdę czaderska oferta, w której znajdują się:

 • nielimitowane połączenia
 • nielimitowane SMS-y
 • nielimitowane MMS-y
 • 1000 minut na rozmowy do Ukrainy (do sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell)
 • 50 GB (6,71 GB w roamingu UE)

A to wszystko za jedyne 35 zł miesięcznie! Przy pierwszym uruchomieniu przyznajemy też dodatkowy pakiet 200 GB ważny przez 30 dni!

Dopiero kupujesz starter lub przenosisz numer od innego operatora? Super! Pierwszy miesiąc korzystania z pakietu #GIGACZAD jest dla Ciebie bezpłatny! Wystarczy doładować konto za co najmniej 10 zł i aktywować pakiet kodem USSD *222*36*1*#. Już jesteś w Virgin Mobile? Pakiet łatwo uruchomisz w aplikacji Play24 lub kodem *222*35*1# 💪

Niezależnie od tego, czy jesteś nowym klientem czy też obecnym, przygotowaliśmy promocję, dzięki której możesz zyskać aż:

5000 GB przez rok

Po aktywacji pakietu #GIGACZAD zostanie przyznane bonusowe 200 GB do wykorzystania przez 30 dni (o których pisaliśmy powyżej), natomiast z każdym odnowieniem się pakietu otrzymasz jeszcze 400 GB co miesiąc, aż przez rok. Daje to łącznie wspomniane wyżej 5000 GB (200 GB + 12 x 400 GB). W przypadku nowych klientów promocja uruchomi się automatycznie przy wpisaniu kodu USSD *222*36*1*# aktywującego pakiet, natomiast obecni użytkownicy Virgin Mobile mogą ją włączyć w aplikacji Play24 lub kodem *222*4800*1#.

Masz za staż

Warto dodać, że pakiet #GIGACZAD łączy się z promocją Masz za staż, dzięki której najbardziej lojalni i najdłużej korzystający z oferty użytkownicy mogą liczyć nawet na 15 GB ekstra transferu danych co miesiąc! Każdy użytkownik #GIGACZAD może zapisać się do promocji Masz za staż za pośrednictwem aplikacji Play24 – od tej chwili liczony jest czas, po którym przyznawane są comiesięczne bonusowe paczki danych:

 • 5 GB – po 6 miesiącach
 • 10 GB – po roku
 • 15 GB – po dwóch latach (łącznie 65 GB!)

Jeśli już wcześniej korzystałeś z Masz za staż i przełączysz się na pakiet #GIGACZAD to Twoje zebrane miesiące nie przepadają. Wszystko jasne? Tak proste, że weź? W jednym i drugim przypadku zapraszamy na virginmobile.pl/karta po więcej informacji 💪

Zobacz więcej

10 KOMENTARZE

  • No wydać jak Krzysiek drogi działacie Play na kartę odlewany drogi po zmianie oferty teraz virgin mocno dajecie zajrzyjcie do T-Mobile i Orange jak tam jest jakie podejście komulacja GB za doładowanie i GB promocyjnych 12 mies za darmo tak w T-Mobile
   W aplikacji dają za free GB i inne usługi a Wy to jak jak Solarz z plusa nic żywnie nic nawet kupno przez Hiszpanów nic nie dało!

    • Tu akurat nie ważne jest słowo „Hiszpanów” Krzysztofie, a o całą waszą coraz gorszą ofertę prepaidową… :/

   • Iliad Italia to włoski nie Hiszpański operator ale jak widać faktycznie po przejęciu Play jest znacznie gorzej po uwagę UPC usługi nie działają, taryfy Play na kartę fakt słabiej od konkurencji bo konkurencja ma lepsze i korzystniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości