Listopad drugim najlepszym miesiącem pod względem liczby nowych stacji bazowych – uruchomiliśmy ponad 100 obiektów

Udostępnij

Listopad był dla nas drugim najlepszym miesiącem w tym roku pod względem rozwoju sieci mobilnej. Oddaliśmy aż 118 nowych obiektów w całej Polsce i osiągnęliśmy łącznie ponad 11 400 stacji.

Sporo nowych obiektów oddaliśmy m.in. na północy Polski: Gdynia, Gdańsk, Cedry Wielkie, Szczecin, Stężyca, Malbork, Prabuty, Drawsko Pomorskie, Pruszcz Gdański czy Gryfino; oraz na południu Polski: Kraków, Bytom, Pysznica, Jarosław, Opole, Rudniki, Katowice, Mielec czy Siewierz.

Nowe obiekty oddaliśmy też np. w Warszawie (dzielnica Ursynów, Bemowo, Ochota).

Jesteśmy też świetnie przygotowani pod względem dostępu do najwyższej jakości usług mobilnych w miejscach, które niedługo odwiedzą liczni turyści wybierający się na narty czy wędrówki po górach. Więcej szczegółów dostępnych jest na naszym blogu: Play gotowy na sezon zimowy – dużo nowych stacji bazowych w górach! – Blog Play

Nowe miejscowości w zasięgu LTE - listopad 2023

województwogminamiejscowość
podlaskieCzeremchaCzeremcha
dolnośląskieKobierzyceTyniec Mały
lubelskieSitnoJarosławiec
dolnośląskieBogatyniaPorajów
śląskieSośnicowiceSmolnica
podkarpackieMielecRzędzianowice
mazowieckieRzekuńLaskowiec
wielkopolskieNowe SkalmierzyceBiskupice Ołoboczne
lubelskieKrzczonówKrzczonów
podkarpackieSędziszów MałopolskiGóra Ropczycka
wielkopolskieTurekTurkowice

Pamiętajcie, że ta lista nie jest równoznaczna z listą miejscowości, w których uruchomiliśmy nowe stacje. Aktualnie w zasięgu LTE znajduje się 3420 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców, w tym 403 miast powyżej 10 tys. mieszkańców.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości