Internet 5G bez limitu prędkości i danych już od 85 zł i nowoczesny router 5G nawet 1000 zł taniej

Udostępnij

Ruszamy z nowymi ofertami na nasz internet! Wprowadzamy internet 5G bez limitu prędkości i danych! Gdyby tego było mało jest on dostępny w atrakcyjnej cenie – już od 85 zł miesięcznie po rabatach dla klientów Play. Dzięki niemu bez obaw można korzystać z dobrodziejstw sieci, także w technologii 5G.

Mamy też coś specjalnego dla osób, które poza samym internetem zainteresowane są nowoczesnym routerem 5G CPE 5 zapewniającym stabilną sieć w całym domu i oferującym Wi-Fi 6 – w opcji z abonamentem jest on dostępny aż 1000 zł taniej! Zamiast standardowych 1499 zł w ofercie bez abonamentu można go otrzymać za jedyne 499 zł. To jedno z najlepszych urządzeń domowych na rynku, które zapewnia swobodny dostęp do internetu LTE lub 5G.

A jeśli potrzebujecie paczki danych do swobodnego korzystania z sieci to nasza bestsellerowa oferta 150 GB ma teraz dostęp do 5G! To jedyne 30 zł po rabatach dla klientów Play, a pozwala na dostęp do internetu gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Wszystkie oferty, ich szczegóły i regulaminy znajdziecie na www.play.pl, w salonach oraz pod numerem telefonu 790 500 500. Udanych zakupów!

Zobacz więcej

16 KOMENTARZE

 1. Kiedy poprawicie siec szkieletową ? Orange rozbudowuje i uruchomił już 400Gb/s w planach mają do 800Gb/s kiedy wprowadzicie też Internet bez limitu objętości danych dla użytkowników ofert na kartę ?

 2. Super oferta. Dodajcie jeszcze tv w pakiecie jak macie to z netboxem. Bo gro ludzi już ma modemy na własność które wy macie na użyczenie. Do tego udostępnijcie napisy dla nieskyszachyc to wezmę 4 pakiety…..

   • Przepraszam ale zyskała dostęp do czego ? Pierw te 5G trzeba mieć…
    Wy RCS dla wszystkich klientów nie potraficie uruchomić, a 5G Wam w głowie. Śmiech na sali.

    • Oczywiście, że Play ma 5G. Na chwilę pisania tego komentarza jest ono obsługiwane przez pasmo 2100 MHz, natomiast jesteśmy technicznie gotowi, żeby uruchomić 5G na nowo pozyskanych częstotliwościach. Czekamy obecnie na otrzymanie pozwoleń radiowych dla pasma C, wydawanych operatorom przez UKE. Liczymy, że pozwolenia otrzymamy w najbliższych dniach.
     Co do RCS – mamy usługę Czat RCS (https://www.play.pl/uslugi/rcs) i nie ma ona wiele wspólnego z 5G.

 3. @Krzysiek Sylwerski

  Nie oszukuj ludzi czat rsc jest dostępny tylko dla wybranych modeli nie wszystkich jak w innych sieciach także szczel se w łeb bo źle piszesz Arko napisał wyraźnie a ty zmieniasz temat to wkurzające już jak tak można kłamać jak politycy.

  No limit 5G jak wyżej gość pisał w ofertach tylko abonamentowych wybranych taryfach gdzie mix i karta?

  • Nigdzie nie napisałem, że usługa Czat RCS jest dostępna dla wszystkich modeli – lista kompatybilnych urządzeń znajduje się na podlinkowanej przeze mnie stronie. Odpowiedziałem na obie kwestie poruszane przez Arko, właśnie o Czat RCS oraz o 5G, które obecnie jest uruchomione na częstotliwościach z pasma 2100 MHz. Sugerowanie, że „oszukuję ludzi” jest bardzo nie na miejscu.

   Informacyjnie – na przyszłość nie będziemy tolerować komentarzy „szczel se w łeb”, bo nie mają nic wspólnego z merytoryczną dyskusją.

  • Jesteśmy technicznie gotowi, żeby uruchomić 5G na nowo pozyskanych częstotliwościach. Czekamy obecnie na otrzymanie pozwoleń radiowych dla pasma C, wydawanych operatorom przez UKE. Liczymy, że pozwolenia otrzymamy w najbliższych dniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości