Internet 5G bez limitu prędkości i danych już od 85 zł i nowoczesny router 5G nawet 1000 zł taniej

Udostępnij

Ruszamy z nowymi ofertami na nasz internet! Wprowadzamy internet 5G bez limitu prędkości i danych! Gdyby tego było mało jest on dostępny w atrakcyjnej cenie – już od 85 zł miesięcznie po rabatach dla klientów Play. Dzięki niemu bez obaw można korzystać z dobrodziejstw sieci, także w technologii 5G.

Mamy też coś specjalnego dla osób, które poza samym internetem zainteresowane są nowoczesnym routerem 5G CPE 5 zapewniającym stabilną sieć w całym domu i oferującym Wi-Fi 6 – w opcji z abonamentem jest on dostępny aż 1000 zł taniej! Zamiast standardowych 1499 zł w ofercie bez abonamentu można go otrzymać za jedyne 499 zł. To jedno z najlepszych urządzeń domowych na rynku, które zapewnia swobodny dostęp do internetu LTE lub 5G.

A jeśli potrzebujecie paczki danych do swobodnego korzystania z sieci to nasza bestsellerowa oferta 150 GB ma teraz dostęp do 5G! To jedyne 30 zł po rabatach dla klientów Play, a pozwala na dostęp do internetu gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Wszystkie oferty, ich szczegóły i regulaminy znajdziecie na www.play.pl, w salonach oraz pod numerem telefonu 790 500 500. Udanych zakupów!

Zobacz więcej

Reszta wiadomości