Internet 5G bez limitów danych i prędkości w smartfonie!

Nasze nowe oferty abonamentowe to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy nie lubią się ograniczać, jeśli chodzi o korzystanie z internetu w smartfonie (w tym w technologii 5G). Niezależnie od tego czy pochłania Was cyfrowa rozrywka, czy używacie danych w telefonie do nauki lub pracy, a może po prostu do pozostawania w kontakcie z najbliższymi, dzięki nowej promocji Play możecie poczuć prawdziwą swobodę! W ofertach Play L oraz Play Homebox proponujemy internet bez limitu danych i prędkości!

Ten specjalny bonus otrzymacie odpowiednio na 12 miesięcy lub na cały okres trwania umowy, zależnie od wybranej oferty. To wszystko (oczywiście razem z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami) możecie mieć już od 35 zł miesięcznie po rabatach! Jak? Przenosząc kolejny numer do ofert rodzinnych w Play! Właśnie taka cena za każdą kolejną kartę SIM czeka na wszystkich, którzy będą chcieli skorzystać z naszych nowych abonamentów dających prawdziwą wolność wyboru.

Nowe oferty czekają na Was w salonach, pod numerem 790 500 500 oraz na play.pl 😉

PS: Pamiętajcie, że opłatę możecie jeszcze obniżyć wybierając nasz superszybki światłowód (aż do 5 Gb/s) oraz nowoczesną cyfrową telewizję, w tym Telewizję Nowej Generacji 💪

Komentarze

 1. Kredos pisze:

  a dlaczego nie w technologii LTE??Raportuj

  • Krzysiek Sylwerski pisze:

   Co masz na myśli? W tej ofercie internet w każdej technologii jest bez limitów danych i prędkości.Raportuj

   • Kredos pisze:

    no widzisz to trzeba było napisać Internet bez limitu danych
    dopisek na dole w każdej technologi
    bo tak sami sobie w kolano szczelacie bo widać w reklamach 5G reklamy powinno być przejrzyste jasne i proste do zrozumienia i zobaczenia.
    To tak jak te darmowe GB rok w ofertach na kartę co nie przechodzą na kolejny miesiąc i nie sumują się jak to inni operatorzy mają.
    Oraz GB w cyklu ofert co są dostępne w pakietach powini przechodzić i sumować sięRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty