Play wspólnie z WOŚP – gramy razem kolejny rok!

Udostępnij

Właśnie zakończyła się konferencja prasowa, na której Jurek Owsiak opowiedział o aktywnościach przygotowanych na tegoroczny, niedzielny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Oczywiście nie mogło nas zabraknąć przy tak ważnym wydarzeniu.

Zobaczcie, co przygotowaliśmy w tym roku!

Złote Karty SIM

Prawdziwą perełką są oczywiście Złote Karty SIM – to absolutnie limitowana kolekcja, którą możecie zdobyć tylko i wyłącznie poprzez Licytację Najbardziej Hojnych Darczyńców. Zachęcamy zarówno osoby prywatne jak i firmy czy instytucje do zaciekłej walki i przeznaczania jak najwyższych kwot. Nasz rekord to aż 600 001 zł za najdroższą, pojedynczą kartę! A dlaczego warto wyłożyć na nie takie kwoty? Przede wszystkim, żeby pomóc, ale też i dlatego, że karty są pięknie zdobione, mają elementy z prawdziwego złota i posiadają przypisany złoty numer, który stanowi łatwą kombinację cyfr. Można ją zarówno traktować jako trofeum i ozdobę, ale też jako tradycyjną kartę SIM, która znajdzie się w smartfonie 😉

Charytatywny SMS

Zbieranie środków nie kończy się jednak wraz z finałową niedzielą – aż do 14 lutego będzie działać nasz SMS charytatywny. Wystarczy wysłać wiadomość o treści

SERCE

na numer

75 565

aby wesprzeć Fundację – koszt takiego SMSa to 5 zł i VAT (6,15 zł).

Aplikacja WOŚP

Każdego zachęcamy też do pobrania bezpłatnej aplikacji o nazwie WOŚP – znajdziecie ją w sklepach Google Play oraz Apple App Store. Znajdziecie tam w tym roku zachętę do dzielenia się nie tylko dobrem, ale i dobrym słowem. Podpowiadamy jak zacząć miłe zdanie, natomiast od Was zależy jak je zakończycie. Następnie możecie takie ciepłe słowa wysłać do swoich bliskich, znajomych czy wszystkich, którzy obserwują Was na mediach społecznościowych. Znajdziecie tam też opcję wpłaty datku czy zapoznania się z wydarzeniami towarzyszącymi Finałowi.

Pomoc pracowników

W każdy Finał jest zaangażowanych też wielu pracowników Play – nie dlatego, że muszą, a dlatego, że sami bardzo chcą. W tym roku udało się nam zebrać pokaźną reprezentację biorącą udział w biegu „Policz się z cukrzycą” – niezależnie od pogody przebiegną dystans 5 km na szczytne cele. Mamy także wolontariuszy, którzy ze swoimi dziećmi będą kwestować na cel Finału. No i oczywiście nie mogło też zabraknąć pełnej pasji ekipy z naszego Contact Center, czyli Obsługi Klienta, którzy w studiu WOŚP w dniu Finału będą pomagać w obsłudze telefonicznych aukcji.

Gorąco zachęcamy do wspierania Orkiestry, żebyśmy mogli wspólnie grać do końca świata i jeden dzień dłużej! Siema!

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

  1. Co ciekawe, pierwszy nadajnik 5G (na ulicy Zolkiewskiego obok Galerii Copernicus) od Play zostal wlaczony jakis 1 km od kwadratu gdzie znajduje sie slynna postprodukcja Hollywood w My mobile. Nawet Mobzilla wrzucil filmik jak jedzie do Torunia go pokazac (nocowal w hotelu nad Wisla w dzielnicy Winnica) na YouTube. Przypadek? Nie sadze. To musi byc jakis znak ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości