Zagłosuj na aplikację Play24 w konkursie Mobile Trends Awards

Udostępnij

Bardzo często na naszym blogu mogliście przeczytać o aplikacji Play24, czyli prawdziwym niezbędniku każdego klienta Play. Niedawno podsumowaliśmy cały 2023 rok i pokazaliśmy Wam jak zespół odpowiedzialny za jej rozwój zmieniał ją i dodawał nowe funkcje. To prawdziwy wzór do naśladowania i ludzie rozwijający Play24 zasługują na wszelkie brawa i kudosy!

Jeśli się ze mną zgadzacie to macie wyjątkową szansę to udowodnić 😉

Nasza niezawodna aplikacja Plya24 walczy o nagrodę w prestiżowym plebiscycie Mobile Trends Awards. Zostaliśmy nominowani jako jedyny operator w kategorii „usługi”. Nagrody przyznawane są przez kapitułę konkursu, ale i przez samych internautów.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zagłosujecie na aplikację Play24 na stronie Mobile Trends Awards – każdy głos należy autoryzować przez konto na Facebooku lub LinkedIn. Niezależnie od wyniku bardzo dziękujemy każdemu głosującemu oraz zespołowi Play24 kierowanemu przez Agnieszkę, która na każde wyzwanie znajduje 3 rozwiązania i w kreatywny, ale i profesjonalny sposób prowadzi rozwój naszej cudownej aplikacji.

GŁOSUJ TUTAJ

Dziękujemy!

Zobacz więcej

9 KOMENTARZE

  1. Niezawodna aplikacja, to prawda. A co z aplikacją Play Now na telewizory Samsung? Będzie jakaś aktualizacja by lepiej funkcjonowała? Jest strasznie ociężała. Inne aplikacje streamingowe są o wiele lżejsze i szybsze. Po za tym głos jest ciższy niż na innych aplikacjach.

    • Ten system został wydany 10 lat temu. Zalecamy przesiąść się na nowsze urządzenie, choćby ze względów bezpieczeństwa.

  2. Oczywiście, że nie zagłosuję, bo np. w ofertach na kartę ciągle brak możliwości zmiany do wszystkich taryf!!! :P

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości