Kanał FX odkodowany do końca marca!

Udostępnij

Kanał FX dostępny jest promocyjnie w ramach okna otwartego przez cały marzec dla użytkowników pakietów Start z dekoderem.

Przypomnimy, że kanał FX standardowo dostępny jest w ofercie Telewizji MAX i Telewizji MAX Premium oraz w pakiecie Optymalnym w Telewizji Nowej Generacji.

W marcu szczególnie polecamy 2 premiery na kanale FX:

Sposób na śledztwo

W nowym serialu kryminalnym „Sposób na śledztwo” emitowanym na kanale FX, widzowie poznają historię Aleca Mercera, światowej sławy profesora nauk behawioralnych. Jego zdolności w analizie ludzkich zachowań uczyniły go kluczowym doradcą nie tylko władz i organów ścigania, ale również potężnych korporacji, których losy często zależą od jego trafnych decyzji. W „Sposobie na śledztwo” ukazane zostały fascynujące przypadki. Merce między innymi angażuje się w sprawę śmierci influencerki modowej, której chłopak, odznaczony orderami żołnierz i syn senatora, przyznał się do zbrodni. Behawiorysta podejrzewa, że ta historia ma jednak drugie dno. Widzowie, którzy szukają nietuzinkowych kryminalnych zagadek, z pewnością nie będą zawiedzeni.

PREMIERA: czwartek 7 marca o godz. 22:00

PREMIEROWE ODCINKI: czwartki o 22:00

NCIS: Sydney

Widzowie zajrzą za kulisy pracy agentów specjalnych, którzy działając we współpracy z Australijską Policją Federalną, badają przypadki przestępstw z udziałem amerykańskich marynarzy w Australii. W jednym z odcinków bohaterowie biorą się za sprawę śmierci oficera, który został znaleziony martwy z raną po ukąszeniu przez jadowitego węża. Skąd wziął się niewystępujący w tej okolicy tajpan, który rzekomo zadał śmiertelny cios? W innym epizodzie zobaczymy kolejną, niecodzienną zagadkę: rekin wypluł ludzkie ramię z wyposażeniem amerykańskiej marynarki wojennej. Agenci rozpoczynają śledztwo, które wystawia na próbę lojalność grupy byłych wojskowych nurków.

PREMIERA: poniedziałek 11 marca o godz. 22:00

PREMIEROWE ODCINKI: poniedziałki o 22:00

Po zakończeniu okna otwartego, dostęp do kanału zostanie wyłączony automatycznie.

Zobacz więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości