Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu (aktualizacja)

Udostępnij

Ruszamy z nową ofertą superszybkiego światłowodu! Jeśli potrzebujecie szybkiego, niezwodnego internetu to fioletowy światłowód jest idealnym rozwiązaniem – i to już w cenie od 50 zł miesięcznie po rabatach dla klientów Play z Netflix w cenie abonamentu.

W ofercie znajdziecie kilka wariantów prędkości – od 300 Mb/s aż do 5 Gb/s – aby każdy mógł idealnie dopasować ją do własnych potrzeb. Pobieranie dużych plików, korzystanie z wielu urządzeń i aplikacji jednocześnie czy granie online bez opóźnień – światłowód Play sprawdzi się w każdej z tych sytuacji. A do tego prawdziwy hit!

Netflix w cenie abonamentu na cały okres trwania umowy!

To wielokrotnie nagradzane filmy i seriale, w tym oryginalne produkcje Netflix, które możecie oglądać bez ograniczeń, tak jak lubicie – na laptopie, telefonie, tablecie i telewizorze, również offline.

Dodatkowo dla wszystkich, którzy nową ofertę światłowodu z Netflix od 50 zł miesięcznie chcą połączyć z najlepszą telewizyjną rozrywką przygotowaliśmy specjalne oferty. W zależności od wybranej opcji czeka na Was nawet do 197 kanałów, w tym Filmbox, Cinemax, Eleven Sports, a także Viaplay Medium i Canal+ Seriale i Filmy. Dzięki temu możecie stworzyć najlepszy pakiet rozrywki w najlepszej cenie!

Aktualizacja – nowa kampania

Aby dobry przekaz z naszą nową ofertą dotarł do jak największej liczby osób rozpoczynamy także nową kampanię 💪 Zobaczcie nasze nowe spoty:

Oczywiście nasze materiały zobaczycie również w postaci billboardów czy plakatów, w metrze, przed seansami w kinach, usłyszycie w radiu a także oczywiście w internecie na portalach czy odwiedzając nasze salony sprzedaży 😉

Po więcej informacji na temat promocji zapraszamy do naszych salonów, na infolinię pod numerem 813 813 813 oraz na play.pl.

Zobacz więcej

11 KOMENTARZE

  1. Play! Zostaw przynajmniej abonentów UPC w spokoju!!! Nie rób nic, czego nie oczekujemy!!! Jesteśmy zadowoleni z obecnych usług i nić więcej od was nie chcemy!!!

    • Dopóki nie poinformujemy o tym, że ma być inaczej to możesz korzystać ze swoich dotychczasowych usług 🙂

      • Prepaidy już zmigrowane do orange. Z musu przejęcia upc, niestety zostaję waszym klientem… Nie wiem, jak to długo potrwa, bo wasza polityka mi totalnie nie odpowiada! :P

  2. Ta oferta była od jakiegoś czasu za 80zł.
    Teraz kosztuje 90 (z opłatą za pożyczenie dekodera) a Netflix jest na 2 miesiące

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości