realme 12 Pro+ 5G i 12 Pro 5G już w Play!

Udostępnij

Dzisiaj realme zorganizowało spotkanie dla mediów i partnerów, na którym zaprezentowało serię modele 12 Pro+ 5G oraz 12 Pro 5G. Mam dobrą wiadomość dla wszystkich fanów tej marki: już teraz oba modele możecie kupić w naszej ofercie! Polecam szczególnie granatowy (lub też niebieski) kolor, na żywo prezentuje się obłędnie 💪

realme 12 Pro+ 5G

realme 12 Pro 5G

Dlaczego warto zainteresować się tymi urządzeniami? Oferują naprawdę dużo jak na swoją półkę cenową 💪

Szczególnie dużo uwagi na scenie poświęcono dwóm aspektom – designowi i aparatom.

Design

Trzeba powiedzieć sobie jasno – już poprzednia seria 11 oferowała naprawdę ciekawe i nietypowe wzornictwo, o którym mówiła cała branża. Duża, okrągła wyspa na aparaty z pierścieniem na środku a do tego zachwycająca wersja beżowa z pleckami z wegańskiej skóry, wykonana we współpracy z projektantem Matteo Menotto odpowiedzialnym na przykład za nadruki GUCCI.

Seria 12 kontynuuje ten styl, jednak tym razem za projekt odpowiedzialny był Ollivier Savéo – twórca luksusowych zegarków. To właśnie stąd wokół wyspy aparatów wzięła się złota żłobiona ramka z 300 trójkątnymi rowkami, co nawiązuje do złotych wykwintnych czasomierzy. Sama wyspa także posiada specyficzny słoneczny wzór, dający efekt rozbłysków słonecznych znanych właśnie z takich urządzeń. A co z bransoletą? Również ją mamy tu symbolicznie, jako wzór prowadzący przez środek plecków smartfona – od góry do dołu.

Aparat

Nowe modele promowane są hasłem „Zostań Mistrzem Portretu”, co może nas nakierować na to, na jakie funkcje fotograficzne postawiła marka realme 😉 Oba modele są arcyciekawe w tym zakresie, natomiast model Pro+ ma niespotykany w tej półce cenowej aparat peryskopowy, pozwalający na 3-krotny zoom optyczny, a także nawet 120-krotny cyfrowy.

Więcej informacji na temat smartfonów znajdziecie na naszym eshopie 👌

realme 12 Pro+ 5G

realme 12 Pro 5G

Udanych zakupów! 💪

Zobacz więcej

Reszta wiadomości