W Play na Kartę 5400 GB przez rok!

Udostępnij

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo przypadła Wam do gustu nasza promocja w Play na Kartę, dzięki której przy korzystaniu z pakietów bez limitu możecie dodatkowo zgarnąć naprawdę pokaźne paczki darmowych GB!

Miło mi poinformować, że zdecydowaliśmy się na kolejne powiększenie puli GB dla nowych klientów, które można otrzymać w ciągu roku – tym razem aż do 5400 GB!

Wystarczy włączyć jeden z pakietów bez limitu: XL 5G lub UA XL 5G (w cenie 45 zł miesięcznie) i aktywować promocję „5400 GB przez rok” na przykład w aplikacji Play24 – na start możecie otrzymać aż 600 GB (500 GB po włączeniu promocji oraz 100 GB za zgodę na komunikację marketingową), a następnie otrzymacie co miesiąc 12 paczek po 400 GB jeśli płatny pakiet będzie się odnawiać.

Mamy też super propozycję dla osób, które wybierają nasze inne pakiety:

2700 GB przez rok

Tyle darmowych GB mogą uzyskać osoby, które wybiorą pakiet bez limitu L lub UA L (miesięczny koszt 40 zł) i aktywują promocję. Tutaj paczki przyznawane są następująco: 300 GB na start (200 GB po włączeniu i 100 GB za zgodę na komunikację marketingową) oraz 12 paczek co miesiąc po 200 GB przy aktywnym płatnym pakiecie.

2100 GB przez rok

Z kolei ostatnią propozycję kierujemy do klientów, którzy aktywują pakiet bez limitu M lub UA M (35 zł miesięcznie) i włączą promocję. W tym wypadku na start otrzymać można ponownie 300 GB (200 GB po włączeniu i 100 GB za zgodę na komunikację marketingową) a później 12 paczek po 150 GB każda zakładając, że płatny pakiet będzie się odnawiać.

Voilà! Dzięki naszym promocjom w Play na Kartę każdy może wybrać coś dla siebie 😉

Po szczegóły polecam odwiedzenie naszej strony, na której znajdziecie więcej informacji na temat naszych promocji.

PS: Jeśli nie wyraziliście zgody na kontakt marketingowy przy rejestracji startera to możecie to zrobić wysyłając SMS o treści TAK pod bezpłatny numer 889.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości