Zostań w domu z PLAY NOW – 40 kanałów odkodowane do końca marca

Zamknięte kina, teatry czy muzea to ograniczony dostęp do kultury i rozrywki. Z kolei zamknięcie szkół i placówek oświatowych stanowi wyzwanie dla wielu uczniów i ich rodziców.

Wiemy, że wielu z Was podejmie rozsądną decyzję i pozostanie w domu w tej sytuacji. W jakiś sposób chcieliśmy uatrakcyjnić ten czas naszym klientom i dlatego do końca marca wszyscy posiadający dostęp do usług PLAY NOW oraz PLAY NOW TV będą mogli bezpłatnie oglądać kanały z pakietów Extra oraz Kids.

To dodatkowe 40 kanałów, z których będziecie mogli korzystać bez dodatkowych opłat. Zapewnią Wam rozrywkę, sportowe emocje, najlepszą muzykę czy mnóstwo bajek oraz programów edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku.

Osoby, które po 31 marca będą jeszcze chciały oglądać treści z pakietów Extra i Kids będą miały możliwość skorzystania z okresu próbnego, który wynosi 90 dni w usłudze PLAY NOW TV i 30 dni w PLAY NOW.

Z PLAY NOW można korzystać poprzez aplikację na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android, przez niedawno odświeżony portal na stronie www.playnow.pl, dekodery PLAY NOW TV BOX, a także telewizory i przystawki telewizyjne z systemem AndroidTV. Dodatkowo, co ważne, korzystanie z PLAY NOW za pośrednictwem Internetu od Play nie pomniejsza pakietu danych.

Komentarze

 1. wwwwwww pisze:

  szkoda że to nie działa na prepaidach play…Raportuj

 2. Greenhead pisze:

  Szkoda, że cały czas narażacie pracowników i nie zamykacie salonów. Chyba że czekacie aż będzie za późno. Liczy się tylko kasa.Raportuj

 3. szczerba pisze:

  Extra. Dzięki. Dzieciaki się nudzą a tak mają co pooglądać.Raportuj

 4. zbig pisze:

  Jak to aktywowaćRaportuj

 5. tigra pisze:

  Zamknijcie salony i nie narażajcie swoich pracowników!Raportuj

 6. majka420 pisze:

  Szkoda, że na abonament RDB SieMa nie obowiązuje ta promocja :(Raportuj

 7. mc pisze:

  Czy darmowe 6 miesiecy Amazona jest dostępne w ofercie SIM STANDARD dla Firm?Raportuj

 8. dzony78 pisze:

  Czy planujecie przedłużyć tą promocje?Raportuj

 9. Mirek pisze:

  Szkoda że nadal nie udostępniacie opcji wyświetlania na smart tv tak jak to jest w innych aplikacjach vodRaportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty