UPC przeszło do Play – fotorelacja z konferencji prasowej

Dzisiaj rano pisałem o specjalnej konferencji prasowej, na której zaprezentowaliśmy naszą nową powitalną ofertę z okazji połączenia sił Play i UPC- nawet przez 2 lata za darmo.

Postanowiliśmy też Wam pokazać jak wyglądało to wydarzenie, na początek za pomocą kilku fotek 💪

Byliśmy gośćmi w jednym z naszych salonów – a dokładniej w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie. Został on już przystosowany do obsługi osób, które chciałyby kupić w nim usługi UPC:

A na co dzień pracuje w nim absolutnie fantastyczna ekipa konsultantów, którzy stają na głowie, aby wszystko się nam wspólnie udało! Do zdjęcia ustawili się kierownik salonu Darek oraz niezwykle pomocny Marek:

Konferencję rozpoczęli Ewa z Play i Michał z UPC zapowiadając to, czego można oczekiwać po prezentacji:

Po czym głos zabrali Jean Marc Harion, nasz Prezes oraz Artur (Dyrektor Departamentu Usług dla Domu), który wraz z całym swoim zespołem oraz przekrojowo praktycznie z każdym zespołem w naszej organizacji pracował nad uruchomieniem naszej powitalnej oferty:

Zobaczcie nieco więcej fotek z prezentacji 😉

Na zaproszonych gości czekały też piękne, słodkie przekąski 😅

Za każdą taką ofertą stoją jednak ludzie. Część zespołu, który intensywnie pracował zarówno nad ofertą jak i przygotowaniem konferencji ustawiła się do pamiątkowych zdjęć 😁

Ale prawdziwymi naszymi bohaterami są też osoby, które nie miały okazji przyjść na konferencję, ale przez kilka a nawet kilkanaście ostatnich tygodni ciężko pracowały nad przygotowaniem oferty, kampanii reklamowej, szkoleń, procedur, wdrożeń i wszelkich innych niezbędnych kwestii kluczowych do uruchomienia nowej oferty. Specjalnie dla Was i dla osób, które dotrwały do końca tej fotorelacji dodatkowe zdjęcie jako bonus 😀

Dziękujemy!

Komentarze

  1. Kolega z Krakowa pisze:

    Pozdro Darek z Krakowa !Raportuj

Dodaj komentarz

Przed napisaniem komentarza zapoznaj się z Regulaminem korzystania z bloga jeśli Twój komentarz nie wyświetli się od razu, poczekaj cierpliwie na jego publikację.

Przypięte posty