Gala XTB KSW 94 już 11 maja. Oglądaj na żywo, tylko w Viaplay w Telewizji Play!

Udostępnij

Już jutro marka KSW ponownie zawita ze swoim wydarzeniem do Ergo Areny. Największa organizacja MMA w Europie powraca do hali zlokalizowanej na granicy Gdańska i Sopotu z galą XTB KSW 94.

Ergo Arena to stały punkt na mapie KSW, a jej historia nieodłącznie wiąże się z historią organizacji, która na przestrzeni wielu lat praktycznie co roku gościła nad morzem. Po raz pierwszy marka zawitała do ERGO ARENY w roku 2011 z galą KSW 16 i aż do roku 2016 cyklicznie przybywała w to miejsce. To tutaj w maju roku 2014 odbyła się jedna z najważniejszych gal w historii organizacji. KSW 27: Cage Time było bowiem wydarzeniem, które wprowadziło do organizacji okrągłą arenę walk. Biały ring przeszedł wtedy do historii, a publiczność miała okazję podziwiać zawodników w nowej, okrągłej klatce. Po roku 2016 kolejne wydarzenia na granicy Gdańska i Sopotu odbywały się co dwa lata. Organizacja powróciła nad morze w roku 2018 z KSW 44: The Game, w roku 2019 z galą KSW 49 i w roku 2021 z KSW 61.  

W walce wieczoru gali XTB KSW 94 dojdzie do mistrzowskiego starcia o pas wagi półśredniej. W pojedynku niepokonany dominator tej kategorii wagowej, Adrian Bartosiński, stanie do rywalizacji z numerem jeden rankingu dywizji półśredniej Andrzejem Grzebykiem. Fani zobaczą również długo wyczekiwaną konfrontację w królewskiej kategorii wagowej pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Arturem Szpilką oraz starcie o tymczasowy pas wagi piórkowej pomiędzy Robertem Ruchałą, numerem jeden rankingu tej kategorii wagowej, a Patrykiem Kaczmarczykiem, zajmującym drugie miejsce w zestawieniu.

Nie pozwól, by takie emocje cię ominęły! Aktywuj Viaplay Total już od 10 pkt/mies. w Telewizji Nowej Generacji lub zamów dostęp w Telewizji MAX za 15 zł/mies. A jeśli masz abonament komórkowy w Play to Telewizję od Play możesz mieć już od 45 zł/mies. po rabatach. Sprawdź nasze oferty TUTAJ.

Zobacz więcej

Reszta wiadomości