Limitowana edycja maskotki realme z okazji 5 urodzin marki szuka nowego właściciela

Udostępnij

Z okazji swoich 5 urodzin realme przesłało nam wyjątkową gratkę dla swoich fanów – limitowany zestaw klocków do samodzielnego złożenia kota realmeow, czyli maskotki marki. Postanowiliśmy, że oddamy ją w ręce kogoś, kto korzysta z telefonów, słuchawek, zegarków czy innych urządzeń tej marki i kto doskonale zna ich zalety. Dlatego szukamy największego fana, któremu przekażemy ten cały wyjątkowy zestaw!

Taka okazja zasługuje na specjalny filmik, w którym wszystko wyjaśniamy:

 

Czekamy na Wasze materiały, po czym 11 września wybierzemy najciekawszy/najbardziej kreatywny i skontaktujemy się w celu przekazania zestawu! Powodzenia!

Zobacz więcej

1 KOMENTARZ

  1. Z marki Realme korzystam od początku. Co ciekawe dowiedziałem się od siostry o tej marce, bo kupiła smartfon, który bardzo mnie zaintrygował. od tamtego czasu ciągle jestem w bardzo bliskiej relacji z Realme. Z wielką ciekawością próbuje nowe produkty i śledzę to, co się dzieje. Z zapałem również analizuje, czy nowinki, które są wcześniej w jakiś sposób dostarczane czy to na Twitterze czy w innych portalach są prawdą. I w 100% jest tak, że zawsze się to sprawdza. Technologia i design, które prezentuje tą marka jest nowatorska i zarazem elegancka. A gdy zobaczyłem ten konkurs, natychmiast wziąłem udział, bo taka okazja się nie trafia często. Niesamowicie bym się ucieszył, gdybym otrzymał taki prezent od mojej ukochanej marki Realme. Moim zdaniem zachwyt nad produktami Realme nie jest przesadzony i z pewnością każdy, kto jeszcze nie miał styczności, a otworzy się na Realme, będzie bardzo zadowolony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reszta wiadomości